Katalog

OPINIE KLIENTÓW

“Ten blender idealnie radzi sobie z liśćmi szpinaku czy pokrzywy. Miałem już wcześniej 3 inne (drogie) blendery i żaden nie robił tak idealnie gładkiej konsystencji z liści. Polecam wszystkim wielbicielom mocno zielonych koktajli."

Bogdan

“W blenderze Perfect Smoothie Vitality 1680W robię masła z orzechów i chałwę z sezamu. Miele również ryż na mąkę bez glutenu. Ten blender używany jest w mojej kuchni 2 razy dziennie od czerwca 2017. Jestem ciągle zaskoczona jego możliwościami. Jeżeli lubisz zdrowo się odżywiać to na pewno docenisz ten produkt. Znakomity pomocnik."

KoRa

“Wielkie podziękowania za wysyłkę mojego blendera do Niemiec. Wiem że to wyjątek, dlatego z przyjemnością odwdzięczam się pozytywną opinią. Tak. Jestem zadowolona z blendera G21 Perfect Smoothie Vitality."

Viktoria Rais

“Blender Prefect Smoothie 1500W kupiłem córce na ślub. Usłyszałem że to najlepszy prezent jaki dostała :)."

Jan O

Suszarki do żywnosci

Jest jedną z najstarszych metod konserwacji żywności, jednak na przestrzeni wieków zmienił się sposób, w jaki się ją wykorzystuje. Kiedyś żywność suszono na słońcu, dzisiaj przeznaczone są do tego profesjonalne suszarki do żywności. Komu przydadzą się najbardziej? Najprawdopodobniej każdemu, niezależnie od tego, czy jest amatorem gotowania, czy też kuchnia to miejsce, w którym spędza najwięcej czasu.

Postaw na naturalne metody konserwowania żywności z naszymi suszarkami

Suszarki do żywności możesz wykorzystać do suszenia wielu produktów. Suszarka świetnie sprawdzi się do suszenia owoców, warzyw, grzybów, ziół, mięs i ryb. Dzięki niej samodzielnie wykonasz zdrowe warzywne przekąski do lunchboksa, owocowe alternatywy dla pełnych cukru słodkości, aromatyczne zioła wzbogacające smak potraw, doskonałe dodatki do domowej granoli, jak suszone nasiona dyni i słonecznika, niezastąpione w wigilijnym barszczu suszone grzyby oraz uzupełniające białko suszone kawałki ryb i mięs, które idealnie smakują w formie przekąsek, jak również jako danie główne podane z dodatkami. Oferujemy suszarki do żywności z wbudowanymi timerami, sterowaniem elektronicznym i o dużej mocy. Są one wyposażone w tacki (liczba tacek zależy od wybranego modelu), na których układamy produkty przeznaczone do suszenia. Ponadto do dyspozycji naszych klientów oddajemy profesjonalne suszarki do żywności z nawiewem bocznym z cyrkulacją powietrza w poziomie. Cechują się one dużą równomiernością temperatury oraz bardzo dużą skutecznością suszenia. Drugą naszą propozycją są suszarki do żywności z cyrkulacją powietrza w pionie. Stanowią one tańszy wariant, idealny do domowego użytku. Ciepło napływa w nich z dołu, a następnie przenika przez wszystkie poziomy z tackami. Suszenie jest procesem pozwalającym na usunięcie wody z pokarmu, co chroni go przed rozwojem mikroorganizmów i tym samym wydłuża jego świeżość i przydatność do spożycia. Ponadto jest to metoda, dzięki której zachowasz najcenniejsze wartości odżywcze, witaminy i minerały zawarte w produktach.

Product successfully added to the product comparison!