Blender G21 Perfect Smoothie. 1500 W. 35tyś obrotów. Premium

 1. Blender Premium o bardzo dużej mocy 1500 W
 2. 35 000 obr/minutę
 3. Płynna regulacja obrotów
 4. Mulifunkcyjny – może zastępić aż do 10 funkcjonalności innych urządzeń AGD
 5. Najwyższa jakość noży
 6. Bardzo duży kielich – 2,5 litra
 7. Najlepsza proporcja jakości i mocy do ceny
 8. Elegancki design

Więcej informacji

cena: 899,00 PLN bruttoTak mamy go w magazynie! Możesz go mieć do trzech dni roboczych!
Bezpłatna dostawa! 14 dni na zwrot bez podawania przyczyny.

Dla kogo jest Blender Perfect Smoothie?

G21 Perfect Smoothie to profesjonalny blender z segmentu PREMIUM dla osób ceniących sobie produkty wysokiej jakości, o najwyższych parametrach funkcjonalnych i technicznych. To produkt dla osób, które nie lubią kompromisów, ale lubią też mądrze wydawać swoje pieniądze. Klienci, którzy wybrali G21 Perfect Smoothie, używają go w swoich domach, a także w swoich restauracjach i kawiarniach. Perfect Smoothie to pomocnik zarówno dużej rodziny (2,5 litrowy kielich!) ale także nowoczesnego singla, który smoothie robi po pracy tak, aby mógł zdrowo się zregenerować, ale także wziąć pozostałą część posiłku następnego dnia do pracy w nowoczesnym bidonie. Duży dzban to również zaleta w każdej restauracji i kawiarni. Blender Perfect Smoothie to rozwiązanie dla osób dbających o zdrową dietę, dbających o linię. Jest to także wspaniały produkt dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw i owoców w nieco innej formie. Smoothie nadaje się świetnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, na zajęcia dodatkowe, wszędzie tam gdzie liczy się wydajność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd. Bender ze względu na swoją moc idealnie nadaje się także do przyrządzania produktów dla małych dzieci – zamiast kupować słoiczki z zupkami, owocami, możesz zrobić je sam/sama – dokładnie znając produkty, z których danie zostało przyrządzone. Budowa blendera i jego moc znakomicie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej, oczyszczającej diety surowej (tzw. RAW FOOD).
Blender jest idealnym pomocnikiem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które umożliwia przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych. Produkt idealny dla osób przebywających na różnego rodzaju dietach, odchudzających się, dbających o to, aby być fit.

Najwyższej jakości noże tnące, dostosowane do wysokiej mocy blendera oraz wysokich obrotów.
Zastosowane w naszych blenderach noże wyróżniają się znacząco na tle konkurencji. Zestawy noży zostały zaprojektowane i zrobione z najwyższej jakości stali szlachetnej. Osadzone są na najnowocześniejszych łożyskach. W blenderze 1500 W zostało zastosowane rozwiązanie blendowania we wszystkich kierunkach. Osiągnięto za pomocą ułożenia noży w systemie 3D. Dwa noże skierowane są lekko w dół blendera, a cztery ostrza lekko w górę. Takie innowacyjne rozwiązanie powoduje, że blender znakomicie będzie sobie radził z najtwardszymi orzechami, jaki z uciążliwymi do zblendowania warzywami liściastymi. Dzięki tej technologii, blendowane produkty dzielone są na mikro i nano części, smoothie jest maksymalnie jednolite, a składniki zachowują cenne wartości odżywcze. Takie połączenie noży z wysoką mocą blendera (1500W) i obrotami rzędu 35 000, daje bezkonkurencyjne rezultaty. Zrobienie idealnie aksamitnego smoothie zajmuje jedynie kilka sekund. Tak ułożone noże to cecha wspólna wszystkich blenderów marki G21.

Duży 2,5 litrowy, wzmocniony kielich zrobiony z najnowocześniejszych, wytrzymałych materiałów (Tritan).
Kielich w benderze G21 Perfect Smoothie został zrobiony tak aby wytrzymać długie lata użytkowania. Materiał użyty do budowy kielicha to Tritan. Jest to obecnie najnowocześniejsze rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo (BPA Free), funkcjonalność i niską wagę. Tritan charakteryzuje się doskonałą odpornością chemiczną, wysoką wytrzymałością cieplną (pod wpływem ciepła nie wydziela szkodliwego bisfenolu A). Od szkła różni się tym, że jest lżejszy i znacznie wytrzymalszy na uderzenia. Kielich wyposażony jest w ergonomiczną rączkę oraz pokrywkę zapewniającą pełną szczelność podczas przygotowywania smoothie. Sama pokrywka ma dodatkowy zamykany otwór pozwalający szybko dodawać produkty podczas pracy blendera. Dwu i pół litrowy kielich jest największym dostępnym rozmiarem na rynku i pozwala przyrządzić za jednym razem zdrowe smoothie nawet dla bardzo dużej rodziny, sosy na święta dla wszystkich gości, czy sorbety lodowe na czas przyjęcia urodzinowego dziecka. Już nie będzie potrzeby przygotowywania posiłków na kilka razy, przelewania, brudzenia wielu naczyń. Pamiętaj o tym żeby zastanawiając się nad pojemnością kielicha w blenderze, wziąć pod uwagę że średnio z 2,5 litrowego kielicha wypełnionego po brzegi wychodzi 1,2 litra smoothie. Spowodowane jest to tym, że produkty wrzucane do kielicha nie wypełniają dokładnie jego objętości, tak jak robi to smoothie. Zastanawiasz się nad blenderem z mniejszym niż 2,5 litra kielichem? To weź to pod uwagę (np. przy kielichu 1,5 litrowym, smoothie otrzymasz tylko 0,7 litra).
Dodatkową zaletą kielicha jest to, że może on być montowany dowolną stroną w podstawie. To powoduje, że możesz zawsze go szybko położyć i uruchomić bez zastanawiania się czy włożony jest on dobrą stroną, czy we właściwym kierunku. To również zaleta i wyróżniająca blendery G21 cecha, w stosunku do blenderów innych marek. Nad bezpieczeństwem poprawnego umieszczenia kielicha w blenderze czuwają zabezpieczenia elektroniczne (opis poniżej).

Ciekawy design i bogata szata kolorystyczna

Blender G21 Perfect Smoothie jest dostępny w aż sześciu wersjach kolorystycznych. Więcej zdjęć zobaczysz zmieniając kolor w galerii kolorów (na górze strony obok głównego zdjęcia). Wybierz swój ulubiony kolor. Kolory od lewej strony na zdjęciu:
 • Czerwień połysk
 • Biały połysk
 • Zieleń połysk
 • Czarny mat
 • Cappuccio mat (to kolor pomiędzy białym, a beżowym)
 • Brąz mat

Wysokiej jakości i wysokiej mocy silnik wraz z mechanizmem przełożenia napędu do dzbanaSilnik w blenderze G21 Perfect Smoothie to bardzo wydajne i bardzo mocne urządzenie. Ogromne obroty (35 000 obr/min) przy mocy 15000 W, wymaga ogromnej precyzji i dbałości o każdy detal. Inżynierowie zadbali o to, aby tą ogromną moc zmieści w eleganckiej symetrycznej obudowie o rozmiarach 23/23/23 cm. Obudowa z eleganckim połyskiem lub klasycznym matem (w zależności od wariantu kolorystycznego blendera) nie daje po sobie poznać że schowany w niej jest tak wydajny i mocny silnik blendera.
Udoskonalona elektronika sterująca i zabezpieczenia
Wszystkie blendery G21 wyposażone są w elektroniczne zabezpieczenia przed uruchomieniem. Oznacza to, że nie musisz się martwić, że blender zostanie włączony bez prawidłowo i bezpiecznie zamontowanego kielicha. Oprócz elektronicznych zabezpieczeń blender posiada również cztery wypusty naprowadzające dzban, tak aby wkładanie kielicha było szybkie, intuicyjne i poprawne. Tego typu zabezpieczenia są istotnym elementem i zawsze przed zakupem urządzeń elektrycznych i elektronicznych trzeba sprawdzać czy producent zadbał o bezpieczeństwo nasze i naszych najbliższych. Częstą uciążliwością użytkowników blenderów jest fakt, iż muszą wybierać prędkość obrotów z pośród jednej z czterech/pięciu dostępnych prędkości pracy. To powoduje, że nie da się dopasować właściwie trybu pracy do blendowanych składników. Blender G21 Perfect Smoothie wyposażony jest w płynną regulację od 10 000 do 35 000 obroów/minutę. Z tą dodatkową funkcjonalności nie trzeba przełączać między kilkoma nastawami. Z blenderem G21 Perfect Smoothie możesz wybierać dowolną prędkość jaką zechcesz, jednym ruchem pokrętła.

Stabilna konstrukcja


W blenderach wysokiej mocy częstą wadą jest „wędrowanie” korpusu blendera po blacie podczas pracy. Inżynierowie G21 wyważyli całą konstrukcję blendera w sposób perfekcyjny oraz zastosowali antypoślizgowe nogi w konstrukcji blendera. Powoduje, że praca blendera jest stabilna, a blender stoi nieruchomo na blacie bez względu na to czy robisz małe smoothie tylko dla jednej osoby, czy też masz pełny kielich ciężkich produktów. Niewiele jest modeli blenderów, które są tak stabilne jak blendery G21.

Druga generacja blenderów

Blendery Perfect Smoothie Vitality, to już druga generacja blednerów. Oznacza to, że wszystkie uwagi dotyczące blendera pierwszej generacji przekazane przez Klientów oraz serwisantów, zostały zebrane i pogrupowane. Następnie inżynierowie przeprojektowali w oparciu o zgłoszone uwagi blender pierwszej generacji i tak powstała nowa udoskonalona generacja druga.

Co jest przewagą blendera G21 Perfect Smoothie nad produktami konkurencji?

Blenderów na rynku jest dużo, niektóre mocne i wysokiej jakości, inne słabe i słabo radzące sobie nawet z miękkimi owocami czy warzywami. Rozpiętość cen jest również duża. Poniżej przedstawiamy proste porównanie, które pokazuje czym różnią się blendery i co ma wpływ na cenę.
Małej mocy i tanie
Blendery małej mocy, niska wytrzymałość części, często produkowane w Chinach
G21 Perfect Smoothie
Wysoka moc i jakość, najlepszy stosunek mocy i jakości do ceny
Marki najdroższe
Najdroższe urządzenia na rynku, gdzie płacisz bardzo dużo za markę i firmowy znaczek
Moc200 - 900 W1680 W1200 - 1800 W
Max. obrotyokoło 15 000 obrotów na minutę32 000 obrotów na minutęokoło 30 000 obrotów na minutę
Zastosowanieograniczone ze względu na małą mocbardzo szerokiebardzo szerokie
Pojemnik / kielichmniej niż 2 litry2,5 litra2 - 2,5 litra
Jakość materiałówumiarkowananajwyższanajwyższa
Cena300 - 900 PLN899 PLN1 800 - 4 500 PLN
G21 Perfect Smoothie to model o bardzo dużej mocy, najwyższych obrotach, bardzo dużym kielichu i to wszystko za bardzo konkurencyjną cenę. Moc oraz znakomita proporcja jakości do ceny do jedne z kluczowych cech blenderów G21 Perfect Smoothie.

Porównanie z innymi Benderami G21 - wybierz model G21 dopasowany do Twoich potrzebG21 PERFECT SMOOTHIE

G21 PERFECT SMOOTHIE VITALITY

G21 SMART SMOOTHIE VITALITY
Moc1 500 W1 680 W1 680 W
Wielkość zbiornika (BPA free)DUŻY - 2,5 litraDUŻY - 2,5 litraDUŻY - 2,5 litra
Możliwość dokupienia dodatkowego zbiornikaNIETAK (mały - 0,9 litra)TAK (mały - 0,9 litra)
Sterowanie urządzeniemręczneręcznecyfrowe
Automatyczne programyNieNieTAK! (zupy, sosy, warzywa, smoothie, mleko orzechowe, orzechy)
Prędkość obrotów na minutę (RPM)10 000 - 35 0008 000 - 32 0008 000 - 32 000
Praca impulsowa / tryb impulsowy / mega szybkiTAK!TAK!TAK!
Auto wyłącznik przy przegrzaniu (ochronny)TAK!TAK!TAK!
Wymiary24 x 27,5 x 54,5 cm23 x 23 x 57 cm23 x 23 x 57 cm
Waga5 kg5 kg5 kg
Dostępne koloryBiały, Cappuccion, Intensywna zieleń, Ognista czerwień, Elegancki brąz, CzarnyBiały, Cappuccino, Bordo, Elegancki brąz, Czarny grafitBiała platyna, Czarny grafit
Zawartość zestawublender G21 Perfect Smoothie, zbiornik, podstawka, ergonomiczny tłoczekblender G21 Perfect Smoothie Vitality, zbiornik, podstawka, ergonomiczny tłoczekblender G21 SMART Smoothie Vitality, zbiornik, podstawka, ergonomiczny tłoczek
Inne-ulepszony system tłumienia hałasuulepszony system tłumienia hałasu
Zastosowaniedo Twojego domu oraz do restauracjido Twojego domu oraz do restauracjido Twojego domu oraz do restauracji
Gwarancja2 lata4 lata na: silnik, zasilanie, sterowanie; 2 lata na kielich4 lata na: silnik, zasilanie, sterowanie; 2 lata na kielich
Cena899 PLN999 PLN1149 PLN
Blender G21 Perfect Smoothie może zastąpić nawet do 10 innych urządzeń w Twojej kuchni!
Blender G21 Perfect Smoothie to multifunkcyjne urządzenie, które dzięki swojej budowie i mocy może zastąpić w Twojej kuchni aż do 10 innych sprzętów kuchennych tj. mikser, rozdrabniacz do orzechów, koktajler, szatkownica, wyciskarka do puree, kruszarka do lodu, młynek do kawy, urządzenie do przygotowywania lodów, tarka do ziemniaków, oraz blender sam w sobie. Czasami dodatkowo dzięki dużemu kielichowi, zastąpi misę czy inne naczynie do przygotowywania posiłków. Wartość samych tych sprzętów może wynoieść ponad 3000 PLN.


Możliwości blendera G21 Perfect Smoothie

 • Doskonale zblendowane, aksamitne, jednolite smoothie z ananasa, granata i papaji
 • Ciepła amerykańska zupa kukurydziana z dodatkiem cynamonu i papryczki chilli (po około 6-8 minutach blendowania zupa zyskuje temperaturę około 40 stopni Celsjusza i jest gotowa do spożycia; utrzymywanie tej temperatury powoduje że wszystkie witaminy, minerały, składniki odżywcze zachowują swoje pierwotne właściwości zdrowotne i smakowe)... a także przygotujesz wszelkie inne zupy z Twoich ulubionych warzyw
 • Doskonałe, świeże mleko kokosowo-migdałowe
 • Aromatyczne pesto czy pastę z suszonych pomidorów i żurawiny
 • Zimne lody czekoladowe i ananasowe sorbety lodowe
 • Odświeżającą maseczkę ogórkową na zmęczoną cerę
 • Masło orzechowe z awokado (sprawdź jak zrobić masło orzechowe)
 • Marmoladę z dzikich jabłek
 • Ciasto na pancake-i
 • Marynatę ziołową do mięs
 • Świeżo mieloną kawę, kawa mrożona z blendera...

Łatwa obsługa i czyszczenie blendera
Obsługa blendera jest bardzo intuicyjna i sprowadza się do włączenia urządzenia i nastawienia obrotów. Rekomendowanym sposobem mycia dzbana/kielicha jest jego opróżnienie, a następnie wypełnienie niewielką ilością ciepłej wody z detergentem (płynem do mycia naczyń) i ustawienie najwolniejszych obrotów na benderze.

Co wchodzi w skład zestawu?

W eleganckim pudełku Perfect Smoothie znajdziesz:
 • Mocny blender G21 Perfect Smoothie
 • Duży, 2,5 litrowy kielich (BPA Free)
 • Wieczko z dodatkowym otworem i zatyczką
 • Ergonomiczny tłoczek
 • Instrukcję obsługi

Dlaczego Perfect Smoothie Vitality marki G21

G21 to wiodąca i innowacyjna marka produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, również tzw. RAW FOOD (surowe diety). Od samego początku istnienia marka G21 zajmuje się produkcją urządzeń pozwalających zdrowo się odżywiać. W swojej ofercie oprócz blenderów ma także profesjonalne wyciskarki wolnoobrotowe, oraz szeroką gamę suszarek do owoców i warzyw. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach europejskich, którzy używają produktów w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, wydajność, ergonomia potwierdzona zarówno przez domowników jak i profesjonalnych kucharzy i restauratorów używających blenderów, wyciskarek i suszarek w swoich kuchniach. Do produkcji blenderów używane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. Blender wysokiej mocy marki G21 to lider wśród urządzeń przeznaczonych do rozdrabniania warzyw, twardych owoców, orzechów, nasion do postaci jednolitej. Blendery marki G21 z powodzeniem i coraz częściej zdobywają uznanie Klientów, oferując jakość i funkcjonalność analogicznej do tej jaką oferują marki 2-3 razy droższe. Coraz więcej Klientów decyduje się na markę G21 ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny. G21 stawia również na elegancję i design. Blender G21 Perfect Smoothie znakomicie wpisze się w kolorystykę i styl każdej kuchni, jadalni czy drink baru. Oprócz funkcjonalności będzie stanowił ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny. W tej kategorii jesteśmy bezkonkurencyjni.

Product successfully added to the product comparison!