Wyciskarka do soków G21 Chamberi. Pozioma. Premium. Duża wydajność.

 1. Jakość PREMIUM od lidera w branży wyciskarek
 2. Tylko 70 obr / minutę
 3. Moc 150 W
 4. Regulacja gęstości soku
 5. System Optimal Seal
 6. Multifunkcyjna (soki, sorbety lodowe, musy, puree)
 7. Bezpiecznie wykonana - BPA Free
 8. Najlepsza proporcja jakości do ceny
 9. 4 lata gwarancji

Więcej informacji

cena: 829,00 PLN brutto


BEZPŁATNA DOSTAWA! Możesz ją mieć już jutro. Zamówienia złożone do godziny 12:30, wysyłamy tego samego dnia. Dostawa do Ciebie już następnego dnia roboczego.

Przykłady zastosowania Wyciskarki G21 Chamberi:

 • świeże, zdrowe i smaczne soki z warzyw i owoców twardych, tj. sok z buraka, sok z marchwi, domowy sok jabłkowy;
 • pełne witamin, nawadniające soki z cytrusowych owoców miękkich, jak np. z pomarańczy, cytryny, grejpfruta;
 • zdrowotne i oczyszczające soki z warzyw liściastych, np. soki z selerem naciowym, jarmużu, pokrzywy, pietruszki;
 • sorbety lodowe z mrożonych owoców, np. z malin, truskawek;
 • pokarm dla dzieci w postaci musów i purée (owoce i warzywa poddane wcześniej obróbce termicznej), np. z dyni, ziemniaków, gruszek czy jabłek.

Dla kogo jest wyciskarka G21 Chamberi?

G21 Chamberi to produkt z najwyższej półki dla osób ceniących sobie maksymalną efektywność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, nowoczesny wygląd, a także perfekcję pod kątem technicznym. To produkt dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny. G21 Chamberi powoduje, że wyciskanie wolnymi obrotami staje się efektywne, przyjemne i szybkie. G21 Chamberi to wybór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie oraz samopoczucie swoje i swoich najbliższych. Duża wyciskarka do soków G21 ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie podczas wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w łatwy i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta pozwala na to, żeby do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych. Faktem jest, że wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej efektywnie z soków niż z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków, wspaniale wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną. Jest to także wspaniały produkt dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Chamberi nadaje się świetnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dodatkowe, wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd. Budowa wyciskarki Chamberi i sposób wytwarzania soków i musów, znakomicie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na surowo” (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury produktu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach. Wyciskarka G21 Chamberi jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które umożliwia przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

Idealna moc i obroty oraz cicha praca

smoothie blender
Wyciskarka ma moc 150 W i 70 obrotów na minutę.
Tak dopasowana moc i obroty nie podgrzewają i nie natleniają soku, dzięki czemu przygotowany sok jest pełen witamin i cennych składników odżywczych.
Obroty są wystarczająco wolne, aby przygotować zdrowy sok, ale jednocześnie dają możliwość sprawnego przygotowania, bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu.

Dużą zaletą wyciskarki G21 Chamberi jest cicha praca, dzięki czemu sok robi się z dużą przyjemnością.

Regulacja zawartości miąższu w soku

Producent wyposażył wyciskarkę w nakładkę z trzema filtrami regulującymi gęstość soku. Wybierając jeden z nich, można uzyskać sok o niskiej, średniej bądź dużej zawartości miąższu.

Sposób regulacji gęstości soku jest niezwykle prosty. Nakładkę należy obrócić w prawo, wyciągnąć z tuby, wybrać jeden z trybów wyciskania i następnie umieścić nasadkę w tubie i przekręcić w kierunku odwrotnym.

Innowacyjna technologia wyciskania

smoothie blender
G21 Chamberi, dzięki unikalnej odwróconej metodzie wyciskania pozwala uzyskać maksimum soku.
Wyciskanie odbywa się w kierunku przeciwnym do tego, do czego przywykliśmy w przypadku poziomych wyciskarek ślimakowych.
To rewolucyjna zmiana, ślimak Chamberi obraca się w kierunku korpusu wyciskarki, a otwory w tubie są odwrócone - przy korpusie wyciskarki znajduje się otwór na pulpę, a dopiero za nim odpływ świeżo wyciskanego soku.
Dzięki takiemu ułożeniu nacisk ślimaka na wyciskane produkty jest większy, a także pojemnik na sok łatwiej dostępny.

System Optimal Seal

Dzięki dźwigni Optimal Seal i możliwości wyboru nacisku ślimaka na miazgę owocowo warzywną odpowiednią do miękkich i twardych owoców, możemy uzyskać większą ilość soku.

Dźwignię możemy ustawić również w pozycji lody - ta opcja daje możliwość przygotowania pysznych lodów bez żadnych dodatkowych przystawek. W zależności od wielkości, mrożone owoce muszą odstać w temperaturze pokojowej od kilku do kilkunastu minut, a potem zrobienie lodów trwa tylko chwilę.

Niewielki rozmiar i mała waga

smoothie blender
Producent zmieścił wszystkie praktyczne funkcje oraz systemy optymalizujące wyciskanie w niewielkim urządzeniu.

G21 Chamberi waży zaledwie 3,5 kg i ma 13 cm szerokości. Łatwo można znaleźć miejsce na nią w szafce kuchennej, a nawet jeśli zostanie na blacie to nie zabierze zbyt dużo miejsca.

Mimo niewielkiej wagi i rozmiarów, wyciskarka jest stabilna i przede wszystkim skuteczna.

Korek niekapek

Wyciskarka G21 Chamberi została wyposażona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje.
Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z różnych produktów wewnątrz dużej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki temu gotowy do wypicia sok.
Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w momencie, kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku, bądź też przelanie soku z dzbanka do szklanek.

Dużą zaletą jest możliwość wyciskania soku prosto do szklanki, wówczas korek niekapek przyda się podczas podmiany szklanki.

Ekspresowe mycie wyciskarki

smoothie blender
G21 Chamberi to wyciskarka, którą zaprojektowano z myślą o częstym używaniu.
Została tak zbudowana, aby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę. Po skończonej pracy wyciskarki wystarczy około 2 minuty na to, aby urządzenie rozmontować oraz umyć.
To niezmiernie ważne, aby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam ze żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długotrwałym szorowaniem szczoteczką każdego detalu.

Praktyczny tryb pracy wstecznej

Wyciskarka G21 Chamberi wyposażona jest w tryb pracy wstecznej.
Po naciśnięciu przycisku reverse, ślimak zacznie obracać się w kierunku odwrotnym, a po chwili urządzenie wyłączy się. Taki tryb pracy jest przydatny, gdy warzywa lub owoce zablokują się w tubie.
Przycisk reverse można wykorzystać również na koniec pracy, aby usunąć pozostałą część wytłoczyn z komory.

GWARANCJA 2+2!

Producent użył do budowy wyciskarki najwyższej jakości materiałów, zastosował przemyślaną konstrukcję, dlatego pewien jakości daje dodatkowe dwa lata gwarancji.
Przedłużona gwarancja 2 + 2 lata się opłaca!
Blender do smoothie

Zobacz czym się różni wyciskarka G21 Chamberi od innych wyciskarek marki G21 - porównanie
G21 Emotion

G21 Chamber

G21 Gourmet

G21 Chamberi

G21 Gracioso
Moc180 W150 W150 W150 W200 W
Ułożenie ślimaka wyciskającegopionowepoziomepoziomepoziomepoziome
ŚlimakBPA Freeceramiczny (BPA Free)ceramiczny (BPA Free)BPA Freestal nierdzewna
Prędkość obrotów na minutę3775757070
System bezpieczeństwaTAK !TAK !TAK !TAK !TAK !
Możliwość obrotów wstecznychTAK !TAK !TAK !TAK !TAK !
Regulacja siły nacisku na warzywa/owoceNieTAK! Pozwala regulować gęstość soku (ilość pulpy)NieTAK! Pozwala regulować gęstość soku (ilość pulpy)Nie
Dodatkowe systemyNieTak! Optimal Seal (jeszcze więcej soku)NieTak! Optimal Seal (jeszcze więcej soku)Nie
WielofunkcyjnośćNieOwoce, warzywa, zioła Dodatkowo: mielenie mięsa, wytwarzanie domowych lodów, masła orzechowego (wymagane są dodatkowe przystawki)Owoce, warzywa, zioła. Dodatkowo: mielenie mięsa, produkcja domowych makaronów (przystawka w załączeniu). Dodatkowo: produkcja lodów i masła orzechowego (wymagana dodatkowa przystawka, sprzedawana oddzielnie)Owoce, warzywa, zioła. Dodatkowo: produkcja lodów, puree, musyOwoce, warzywa, zioła. Dodatkowo: produkcja lodów i masła orzechowego (wymagana dodatkowa przystawka, oferowana oddzielnie)
Dostępne akcesoriaNiePrzystawka do mielenia mięsa, wyrobu kiełbasy. Przystawka do produkcji domowych lodów oraz masła orzechowego.Przystawka do produkcji domowych lodów oraz masła orzechowego.NiePrzystawka do produkcji domowych lodów oraz masła orzechowego.
Cicha pracaTAK !TAK !TAK !TAK !TAK !
Wymiary15 x 30 x 50 cm37 x 34 x 18 cm35 x 30 x 18,5 cm35 x 35 x 13 cm39 x 30 x 18,5 cm
Wymiary otworu do wprowadzania produktówokrągły - średnica 76mmelipsa - średnica 45mmelipsa - średnica 45mmokrągły - średnica 45mmokrągły - średnica 75mm
Waga7,5 kg5,5 kg4 kg3,5 kg7,7 kg
KoloryBiały połysk, Czerwony Połysk, Grafitowy matPrestiżowy brązElegancki pomarańczCzarny + inoxCzarny + inox
Zawartość zestawuG21 Emotion, 2 zbiorniki (na sok i na odpady), tłoczek, 3 sitka (do soków; do musów, do lodów)G21 Chamber, tłoczek, 2 zbiorniki (na sok i na odpady)G21 Gourment, tłoczek, 2 zbiorniki (na sok i na odpady), przystawka do mielenia mięsa i produkcji domowych makaronówG21 Chamberi, tłoczek, 2 zbiorniki (na sok i na odpady), szczoteczkaG21 Gracioso, tłoczek, 2 zbiorniki (na sok i na odpady), stojak do suszenia elementów wyciskarki, szczoteczka
Gwarancja2 lata2 lata2 lata4 lata4 lata
Cena799 PLN999 PLN899 PLN829 PLN1099 PLN


Product successfully added to the product comparison!