Wyciskarka do soków G21 Gracioso. Pozioma. Premium.

 1. Jakość PREMUIM od lidera w branży wyciskarek
 2. Tylko 70 obr / minutę
 3. Moc 200 W
 4. Duży ślimak ze stali nierdzewnej
 5. Duży otwór wsadowy (75mm)
 6. Multifunkcyjna (soki, sorbety lodowe)
 7. Bezpiecznie wykonana - BPA Free
 8. Bardzo nowoczesny design
 9. Najlepsza proporcja jakości do ceny
 10. 4 lata gwarancji

Więcej informacji

cena: 1 149,00 PLN brutto


Bestseller roku 2023

Przykłady zastosowania Wyciskarki G21 Gracioso

Poniżej wyszczególniliśmy część możliwości wyciskarki G21 Gracioso:

 • świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych, tj. sok z buraka, sok z marchwi,
 • pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek
 • zdrowotne nalewki z cebuli, pigwy, szyszek chmielu, a także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach
 • oczyszczające soki z warzyw liściastych np. sok z pokrzywy czy sałaty
 • sok pomidorowy z wyciskarki czy bioprzeciery z ogórków
 • mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego, a także ze wszelkiego innego igliwia, zbóż

a ponadto również:
 • za pomocą dodatkowej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny produkt)

Dla kogo jest wyciskarka G21 Gracioso?

G21 Gracioso to produkt z najwyższej półki dla osób ceniących sobie maksymalną efektywność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, nowoczesny wygląd, a także perfekcję pod kątem technicznym. To produkt dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso oferuje bardzo duży otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, że wyciskanie wolnymi obrotami staje się efektywne, przyjemne i szybkie. Metalowy ślimak zapewnia bezpieczeństwo i smak na dłużej. To rozwiązanie, które umożliwia przygotowywanie różnorodnych dietetycznych posiłków na każdy dzień.
G21 Gracioso

Otrzymujesz duży otwór wsadowy

Jest to najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, że wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek, zostały zebrane i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso. Jedną z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest bardzo duży otwór wsadowy tej wyciskarki. Producent wyposażył wyciskarkę w otwór pozwalający na wkładanie nawet całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm. Duży otwór wsadowy spowoduje, że dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyposażony został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.
G21 Gracioso

Duży ślimak ze stali nierdzewnej

Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest również sprawność przetwarzania produktów przez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dopasowana do otworu wsadowego tak, aby warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego. Czym większa średnica ślimaka, tym efektywniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Producent wyciskarki G21 Gracioso, wyposażył swój najnowszy model w metalowy ślimak o średnicy 80mm.
Ślimak wykonany ze stali nierdzewnej:
 • Nie reaguje chemicznie z żywnością oraz nie wchodzi w reakcję z sokiem podczas procesu wyciskania, dzięki czemu sok zachowuje najwyższą możliwą jakość.
 • Jest bardzo trwały, odporny na korozję, rdzewienie, a także na działanie kwasów zawartych w owocach.
 • Jest gładki, nieporowaty, odporny na plamy i zanieczyszczenia, a dzięki temu łatwy do czyszczenia i utrzymania w czystości.
 • Jest gwarancją, że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak, jak może się to zdarzyć przy ślimakach z tworzyw sztucznych).
G21 Gracioso

Idealne dopasowanie i zestrojenie podzespołów

Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito) jest idealnie zestrojona ze sobą tak, aby wyciskać maksymalną ilość soku. Ta zaawansowana konstrukcja pozwala na wyciskanie zarówno twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to wiele wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

Tryb pracy wstecznej

Wyciskarka do soków G21 wyposażona jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja wykorzystywana rzadko, ale jednak czasem się przydaje, np. gdy produkt zablokuje się w tubie i wykonanie kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli szybko wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba przy tym otwierać i czyścić wyciskarki. Można również wykorzystać przycisk REVERSE na zakończenie pracy, aby dokładnie wycisnąć resztki soku z komory.
G21 Gracioso

Wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem

Wyciskarka pozioma G21 Gracioso została wyposażona w system zapewniający długotrwałe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, chroniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem. Dzięki dużemu otworowi wsadowemu oraz dużemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców).

Korek niekapek

G21 Gracioso została wyposażona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje. Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z różnych produktów wewnątrz dużej komory wyciskarki. Otrzymujemy dzięki temu gotowy do wypicia sok. Drugą funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki, gdy pojemnik na sok jest pełny. To rozwiązanie zapewnia, że nie zmarnujesz ani kropli pysznego świeżego soku. Dodatkowo, możesz wyciskać sok bezpośrednio do szklanki, a korek niekapek przyda się podczas podmiany naczynia.
G21 Gracioso

Wysokiej jakości silnik indukcyjny

G21 Gracioso została wyposażona w silnik indukcyjny o mocy 200 W, który gwarantuje niezawodność i długą żywotność urządzenia. Silniki indukcyjne charakteryzują się najwyższym stopniem bezawaryjności, są niezawodne. Co do zasady, urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się sprawnością przez długie lata. Silnik indukcyjny w G21 Gracioso charakteryzuje się również ogromną siłą w momencie rozruchu, co powoduje, że bez problemu poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i potrzebna jest duża moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach). Bardzo dużą zaletą jest również cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane przez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB, więc soki możesz wyciskać nawet, gdy inni domownicy jeszcze śpią.

Idealna prędkość obrotów

Prędkość obrotowa wyciskarki wynosi 70 obrotów na minutę. Ta optymalna prędkość nie podgrzewa soku i nie niszczy cennych składników odżywczych . Przygotowany sok jest pełen witamin i smaku. Pozwala to w pełni cieszyć się zdrowym sokiem, bez konieczności poświęcania przygotowaniu dużej ilości czasu.
G21 Gracioso

Stabilna praca

Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w antypoślizgową podstawę, dzięki czemu nie „wędruje” podczas pracy po blacie kuchennym.

Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie

G21 Gracioso to wyciskarka, która została zaprojektowana z myślą o częstym używaniu. Jej mycie, a także składanie i rozkładanie jest bezproblemowe i zajmuje krótką chwilę. Po skończonej pracy wyciskarki wystarczy około 90 sekund na to, aby urządzenie rozmontować oraz umyć. To niezmiernie ważne, aby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam ze żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długotrwałym szorowaniem szczoteczką każdego detalu. Do zestawu dołączony został specjalny stojak, który dodatkowo pozwala dobrze wysuszyć elementy urządzenia. Od teraz wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i efektywną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.
G21 Gracioso

Oprócz wydajnej wyciskarki możesz otrzymać urządzenie do przygotowania masła orzechowego oraz sorbetów lodowych

Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak, aby umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków. Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego, zaskoczysz swoich domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka dostępna jest jako oddzielny produkt w naszym sklepie.

Zobacz czym się różni wyciskarka G21 Gracioso od innych wyciskarek marki G21 - porównanie

Wyciskarka pozioma gracioso g21 do soków

Gracioso g21 premium
G21 Emotion
Gracioso g21 premium do soków
G21 Chamber
Wyciskarka gracioso g21
G21 Gourmet
Wyciskarka gracioso g21 do soków
G21 Chamberi
G21 gracioso wyciskarka wolnoobrotowa
G21 Gracioso
Moc180 W150 W150 W150 W200 W
Ułożenie ślimaka wyciskającegopionowepoziomepoziomepoziomepoziome
ŚlimakBPA Freeceramiczny (BPA Free)ceramiczny (BPA Free)BPA Freestal nierdzewna
Prędkość obrotów na minutę3775757070
System bezpieczeństwaTAK !TAK !TAK !TAK !TAK !
Możliwość obrotów wstecznychTAK !TAK !TAK !TAK !TAK !
Regulacja siły nacisku na warzywa/owoceNieTAK! Pozwala regulować gęstość soku (ilość pulpy)NieTAK! Pozwala regulować gęstość soku (ilość pulpy)Nie
Dodatkowe systemyNieTak! Optimal Seal (jeszcze więcej soku)NieTak! Optimal Seal (jeszcze więcej soku)Nie
WielofunkcyjnośćNieOwoce, warzywa, zioła Dodatkowo: mielenie mięsa, wytwarzanie domowych lodów, masła orzechowego (wymagane są dodatkowe przystawki)Owoce, warzywa, zioła. Dodatkowo: mielenie mięsa, produkcja domowych makaronów (przystawka w załączeniu). Dodatkowo: produkcja lodów i masła orzechowego (wymagana dodatkowa przystawka, sprzedawana oddzielnie)Owoce, warzywa, zioła. Dodatkowo: produkcja lodów, puree, musyOwoce, warzywa, zioła. Dodatkowo: produkcja lodów i masła orzechowego (wymagana dodatkowa przystawka, oferowana oddzielnie)
Dostępne akcesoriaNiePrzystawka do mielenia mięsa, wyrobu kiełbasy. Przystawka do produkcji domowych lodów oraz masła orzechowego.Przystawka do produkcji domowych lodów oraz masła orzechowego.NiePrzystawka do produkcji domowych lodów oraz masła orzechowego.
Cicha pracaTAK !TAK !TAK !TAK !TAK !
Wymiary15 x 30 x 50 cm37 x 34 x 18 cm35 x 30 x 18,5 cm35 x 35 x 13 cm39 x 30 x 18,5 cm
Wymiary otworu do wprowadzania produktówokrągły - średnica 76mmelipsa - średnica 45mmelipsa - średnica 45mmokrągły - średnica 45mmokrągły - średnica 75mm
Waga7,5 kg5,5 kg4 kg3,5 kg7,7 kg
KoloryBiały połysk, Czerwony Połysk, Grafitowy matPrestiżowy brązElegancki pomarańczCzarny + inoxCzarny + inox
Zawartość zestawuG21 Emotion, 2 zbiorniki (na sok i na odpady), tłoczek, 3 sitka (do soków; do musów, do lodów)G21 Chamber, tłoczek, 2 zbiorniki (na sok i na odpady)G21 Gourment, tłoczek, 2 zbiorniki (na sok i na odpady), przystawka do mielenia mięsa i produkcji domowych makaronówG21 Chamberi, tłoczek, 2 zbiorniki (na sok i na odpady), szczoteczkaG21 Gracioso, tłoczek, 2 zbiorniki (na sok i na odpady), stojak do suszenia elementów wyciskarki, szczoteczka
Gwarancja2 lata2 lata2 lata4 lata4 lata
Cena799 PLN999 PLN899 PLN829 PLN1099 PLN

Wyciskarka z dużym otworem

Wyciskarka z dużym otworem do soków

Wyciskarka do soków g21

G21 gracioso do soków

Gracioso g21 do soków

Product successfully added to the product comparison!