Gwarancja - pewne zakupyDla znacznej części produktów G21 gwarancja to 4 lata, dla pozostałych gwarancja to 2 lata. Informacja o długości gwarancji dla danego produktu jest dostępna na naszej stronie, w opisie poszczególnych produktów.

Nasze Centrum Serwisowe mieści się w Wyszkowie, 50 km od Warszawy, wszystkie naprawy realizujemy w Polsce. Mamy wykwalifikowanych serwisantów oraz wysokiej jakości narzędzia do wykonywania napraw oraz przyrządy do mierzenia parametrów i testowania. Realizujemy naprawy gwarancyjne, ale również pogwarancyjne. Mamy świetnie zaopatrzony magazyn części zamiennych, który pozwala nam na szybkie i ekonomiczne naprawy.


Naprawy gwarancyjne

Aby zgłosić urządzenie do naprawy gwarancyjnej, wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia usterki:

https://vitamoc.pl/zgloszenie_usterki.html

Wysyłka urządzenia do naprawy gwarancyjnej oraz odesłanie do Klienta odbywa się całkowicie za darmo na terenie Polski. To my zamawiamy kuriera w dogodnym dla Klienta terminie.
Naprawa i testy w Centrum Serwisowym trwają średnio 5 dni roboczych (min. 1 dzień, max. 10 dni), a następnie odsyłamy urządzenie na wskazany przez Klienta adres.


Naprawy pogwarancyjne

Aby uzyskać wycenę naprawy pogwarancyjnej lub poznać koszt potrzebnej części zamiennej wystarczy wysłać wiadomość na adres: kontakt@vitamoc.pl. W wiadomości należy podać:

  • nr seryjny urządzenia,
  • opis usterki, ewentualnie zdjęcia

W odpowiedzi prześlemy ofertę lub informację, czy urządzenie musi trafić do naszego Centrum Serwisowego. Po akceptacji kosztów prześlemy potrzebną część lub dokonamy naprawy.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Pozdrawiamy,

Zespół Vitamoc.pl

Mikser do smoothie - G21


Product successfully added to the product comparison!