OPINIE KLIENTÓW

“Ten blender idealnie radzi sobie z liśćmi szpinaku czy pokrzywy. Miałem już wcześniej 3 inne (drogie) blendery i żaden nie robił tak idealnie gładkiej konsystencji z liści. Polecam wszystkim wielbicielom mocno zielonych koktajli."

Bogdan

“W blenderze Perfect Smoothie Vitality 1680W robię masła z orzechów i chałwę z sezamu. Miele również ryż na mąkę bez glutenu. Ten blender używany jest w mojej kuchni 2 razy dziennie od czerwca 2017. Jestem ciągle zaskoczona jego możliwościami. Jeżeli lubisz zdrowo się odżywiać to na pewno docenisz ten produkt. Znakomity pomocnik."

KoRa

“Wielkie podziękowania za wysyłkę mojego blendera do Niemiec. Wiem że to wyjątek, dlatego z przyjemnością odwdzięczam się pozytywną opinią. Tak. Jestem zadowolona z blendera G21 Perfect Smoothie Vitality."

Viktoria Rais

“Blender Prefect Smoothie 1500W kupiłem córce na ślub. Usłyszałem że to najlepszy prezent jaki dostała :)."

Jan O

Roboty kuchenne

  • Duża moc 1500 W Wykonany ze stali szlechetnej Antypoślizgowe wykończenie Mulifunkcyjny– miesza, ugniata, ubija, uciera, mieli, blenduje Pojemna misa ze stali szlachetnej 5,5 l z przezroczystą pokrywą Kielich na smoothie 1,6l Możliwość regulacji obrotów Planetarny ruch mieszadeł (3D) Waga 8,7 kg Wymiary 37,5 x 17,5 x 36 Najlepsza proporcja...

    1 349,00 PLN Dostępny
    Dostępny
Product successfully added to the product comparison!