Blender 1680W. G21 SMART Smoothie Vitality

 1. Blender Premium o bardzo dużej mocy 1680 W
 2. 32 000 obr/minutę
 3. Możliwość regulacji obrotów
 4. Mulifunkcyjny – może zastępić aż do 10 funkcjonalności innych urządzeń AGD
 5. Wbudowane 6 automatycznych programów  
 6. Cyfrowy panel z wyświetlaczem 
 7. Najwyższa jakość noże
 8. Bardzo duży kielich – 2,5 litra
 9. Najlepsza proporcja jakości i mocy do ceny
 10. Nowoczesny design

Więcej informacji

cena: 1 149,00 PLN brutto


Podstawowe cechy blendera kielichowego G21 Perfect Smoothie Vitality
 • Blender Premium o bardzo dużej mocy 1680 W
 • Bardzo wysokie obroty, aż do 32 000 obr/minutę
 • Płynna regulacja obrotów, powala na dowolne ustawienia prędkości
 • Mulifunkcyjny - może zastąpić aż do 10 funkcjonalności innych urządzeń AGD
 • Wbudowane automatyczne programy (zupy, sosy, smoothie, orzechy, mleko sojowe, warzywa)
 • Cyfrowy panel z wyświetlaczem (ustawienia czasu, obrotów, wybór programu)
 • Najwyższa jakość noży ułożonych w systemie 3D (bez problemów radzi sobie z najtwardszymi orzechami jak i uporczywymi do blendowania liśćmi)
 • Bezkonkurencyjny duży, rodzinny kielich - aż 2,5 litra
 • Stabilna konstrukcja - nie "wędruje"" po blacie podczas pracy na najwyższych obrotach
 • Wbudowane zabezpieczenia przed przegrzaniem
 • Wysoka jakość i niezawodność urządzeń, potwierdzona przez tysiące zadowolonych Klientów w całej Europie
 • Zabezpieczenie przed niepoprawnym montażem kielicha (elektroniczne i mechaniczne)
 • Bender z najlepszym stosunkiem jakości i mocy do ceny
 • Druga generacja produktów
 • Nowoczesny design dostępny w dwóch eleganckich kolorach
 • Dla domu i dla restauracji
Tak mamy go w magazynie! Możesz go mieć już jutro. Zamówienia złożone do godziny 12:30, wysyłamy tego samego dnia. Dostawa do Ciebie już następnego dnia roboczego.
Bezpłatna dostawa!
30 dni na zwrot bez podawania przyczyny.

Dla kogo jest SMART Smoothie Vitality?
G21 SMART Smoothie Vitality to produkt z segmentu premium dla osób ceniących sobie produkty wysokiej, jakości o najwyższych parametrach funkcjonalnych i technicznych. Jest to najlepiej wyposażony blender z pośród blenderów marki G21. To produkt dla osób, które nie lubią kompromisów, ale lubią też mądrze wydawać swoje pieniądze. Klienci, którzy wybrali G21 SMART Smoothie Vitality, używają go w swoich domach, a także w swoich restauracjach i kawiarniach. SMART Smoothie Vitality to pomocnik zarówno dużej rodziny (2,5 litrowy kielich!) ale także znakomicie sprawdza się w restuaruacjach, kawaiarniach, sokobarach. Jego cyfrowy panel sterujący, pozwalający ustawić program blendowania, bądź ustawić obroty i czas blendowania, zoptymalizuje pracę w domu i gastronomii – w czasie kiedy blender sam dobiera prędkość obrotów i czas pracy, Ty możesz się zająć zupełnie innymi czynnościami. SMART Smoothie Vitality to rozwiązanie dla osób dbających o zdrową dietę, dbających o linię. Jest to także wspaniały produkt dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Smoothie nadaje się świetnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, na zajęcia dodatkowe, wszędzie tam gdzie liczy się wydajność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd. W restauracjach i kawiarniach G21 SMART Smoothie okaże się niezastąpionym pomocnikiem, wszędzie tam gdzie liczy się moc, jakość, i nie można sobie pozwolić na to aby jedna osoba obsługiwała jedno urządzenie – jednym naciśnięciem uruchamiasz program i przechodzisz do kolejnych czynności, a blender po skończonej pracy sam się wyłączy.
Bender ze względu na swoją dużą moc, idealnie nadaje się do różnego rodzaju smoothie, zup, past, lodów, a nawet przygotowywania maseczek. Wkładając składniki do blendera, zawsze masz kontrole nad tym co spożywasz. Odżywiasz siebie, swoją rodzinę, swoich gości, zdrowo i smacznie. Budowa blendera i jego moc znakomicie nadają się także do przyrządzania coraz modniejszej, oczyszczającej diety surowej (tzw. RAW FOOD).
Blender jest idealnym pomocnikiem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które umożliwia przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych. Produkt idealny dla osób przebywających na różnego rodzaju dietach, odchudzających się, dbających o to, aby być fit.

Najwyższej jakości noże tnące, dostosowane do wysokiej mocy blendera oraz wysokich obrotów.
Zastosowane w naszych blenderach noże wyróżniają znacząco na tle konkurencji. Zestawy noży zostały zaprojektowane i zrobione z najwyższej jakości stali szlachetnej. Osadzone są na bardzo wytrzymałych łożyskach. W blenderze G21 SMART Smoothie Vitality (jak i w innych modelach G21) zostało zastosowane rozwiązanie blendowania we wszystkich kierunkach. Osiągnięto za pomocą ułożenia noży w systemie 3D. Dwa noże skierowane są lekko w dół blendera, a cztery ostrza lekko w górę. Takie innowacyjne rozwiązanie powoduje, że blender znakomicie będzie sobie radził z najtwardszymi orzechami, jaki z uciążliwymi do zblendowania warzywami liściastymi. Dzięki tej technologii, blendowane produkty dzielone są na mikro i nano części, smoothie jest maksymalnie jednolite, a składniki zachowują cenne wartości odżywcze. Takie połączenie noży z wysoką mocą blendera (1680W) i obrotami rzędu 32 000, daje bezkonkurencyjne rezultaty. Zrobienie idealnie aksamitnego smoothie zajmuje jedynie kilka sekund.

Duży 2,5 litrowy, wzmocniony kielich zrobiony z najnowocześniejszych, wytrzymałych materiałów (Tritan).
Kielich w benderze G21 SMART Smoothie Vitality został zrobiony tak aby wytrzymać długie lata użytkowania. Materiał użyty do budowy kielicha to Tritan. Jest to obecnie najnowocześniejsze rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo (BPA Free), funkcjonalność i niską wagę. Tritan charakteryzuje się doskonałą odpornością chemiczną, wysoką wytrzymałością cieplną (pod wpływem ciepła nie wydziela szkodliwego bisfenolu A). Od szkła różni się tym, że jest lżejszy i znacznie wytrzymalszy na uderzenia. Kielich wyposażony jest w ergonomiczną rączkę oraz pokrywkę zapewniającą pełną szczelność podczas przygotowywania smoothie. Sama pokrywka ma dodatkowy zamykany otwór pozwalający szybko dodawać produkty do kielicha podczas pracy blendera. Dwu i pół litrowy kielich jest największym dostępnym rozmiarem na rynku i pozwala przyrządzić za jednym razem zdrowe smoothie nawet dla bardzo dużej rodziny, sosy na święta dla wszystkich gości, czy sorbety lodowe podczas przyjęcia urodzinowego. Już nie będzie potrzeby przygotowywania posiłków na raty, przelewania, brudzenia wielu naczyń. Pamiętaj o tym żeby zastanawiając się nad pojemnością kielicha w blenderze, wziąć pod uwagę że średnio z 2,5 litrowego kielicha wypełnionego po brzegi warzywami/owocami, wychodzi 1,2 litra smoothie. Spowodowane jest to tym, że produkty wrzucane do kielicha nie wypełniają dokładnie jego objętości, tak jak robi to smoothie. Zastanawiasz się nad blenderami z mniejszymi niż 2,5 litra kielichami? To weź to pod uwagę (np. przy kielichu 1,5 litrowym smoothie otrzymasz tylko 0,7 litra).
Dodatkową zaletą kielicha jest to, że może on być montowany dowolną stroną w podstawie. To powoduje, że możesz zawsze go szybko położyć i uruchomić bez zastanawiania się czy włożony jest on dobrą stroną, czy we właściwym kierunku. To również zaleta i wyróżniająca cecha w stosunku do blenderów innych marek. Nad bezpieczeństwem poprawnego umieszczenia kielicha w blenderze czuwa elektronika, o której możesz poczytać poniżej.

Jeżeli 2,5 litra to za dużo? To skorzystaj z naszej oferty akcesoriów dodatkowych. Możesz zawsze nabyć mniejszy kielich wielkości 0,9 litra, który przyda się do przygotowywania posiłków dla jednej lub dwóch osób.

Udoskonalona elektronika sterująca i zabezpieczenia
Wszystkie blendery G21 wyposażone są w elektroniczne zabezpieczenia przed uruchomieniem. Oznacza to, że nie musisz się martwić, że blender zostanie włączony bez prawidłowo i bezpiecznie zamontowanego kielicha. Oprócz elektronicznych zabezpieczeń blender posiada również cztery wypusty naprowadzające dzban, tak aby wkładanie kielicha było szybkie, intuicyjne i poprawne. Tego typu zabezpieczenia są istotnym elementem i zawsze przed zakupem urządzeń elektrycznych i elektronicznych trzeba upewniać się o tym, że producent zadbał o bezpieczeństwo nasze i naszych najbliższych. Nie wszystkie, nawet droższe marki blenderów posiadają takie rozwiązania.

G21 SMART Smoothie Vitality różni się od swoich młodszych braci (Perfect Smoothie oraz Perfect Smoothie Vitality), przede wszystkim użytecznym panelem sterującym. Panel dotykowy ma następujące funkcjonalność: 1. Praca automatyczna Masz możliwość uruchomienia zaprogramowanego cyklu pracy, który przygotuje gotowy do spożycia posiłek. Oznacza to, że blender po uruchomieniu automatycznie będzie dobierał obroty (zwiększał i zmniejszał) oraz sterował czasem pracy, tak aby uzyskać najlpesze rezultay. Dostępne jest 6 programów: smoothie, zupy, mleko sojowe, orzechy, warzywa, sosy. Każdy z programów uruchamiany jest jednym dotknięciem panelu sterującego. 2. Sterowanie przez użytkownika Możesz również ręczenie nastawić prędkość obrotów za pomocą przycisków „plus” i „minus” – na wyświetlaczu będzie pojawiać się wybrana prędkość. Dostępnych jest 9 różnych prędkości. Oprócz prędkości, z jaką odbywać się będzie blendowanie, możliwe jest proste ustaiwnie czasu po jakim blender ma się wyłączyć automatycznie. To również odbywa się za pomocą oddzielnych przycisków „plus” i „minus” Zarówno ustawiona prędkość obrotów jak i ustawiony czas pracy widoczne są przez cały czas na elektronicznym wyświetlaczu Na Panelu znajduje się również funkcja „turbo” – po naciśnięciu przycisku „Pulse” blender wchodzi na najwyższe obroty (32 000) i utrzymuje je tak długo jak trzymamy palec na panelu dotykowym Wszystkie przyciski są delikatnie podświetlone w kolorze niebieskim, tak aby podkreślić nowoczesny design urządzenia

Nowoczesny design blendera G21 Smart Smoothie Vitality
Blender G21 SMART Smoothie Vitality wyróżnia się od pozostałych blenderów G21, bardzo nowoczesnym wyglądem. Panel sterujący oprócz funkcji użytecznych pełni również ozdobę.
Blender występuje w dwóch kolorach:
 • Biały połysk
 • Czarny grafit

Wysokiej jakości i wysokiej mocy silnik wraz z mechanizmem przełożenia napędu do dzbana.

Silnik w blenderze G21 SMART Smoothie to bardzo wydajne i bardzo mocne urządzenie. Duża prędkość obrotów (32 000) przy mocy 1680 W, wymaga ogromnej precyzji i dbałości o każdy detal. Inżynierowie zadbali o to, aby tą ogromną moc zmieści w eleganckiej symetrycznej obudowie o rozmiarach 23/23/23 cm. Obudowa z eleganckim połyskiem nie daje po sobie poznać, że schowany w niej jest tak wydajny i mocny silnik blendera.

Stabilna konstrukcja i miejsce na przewód elektrycznyW blenderach wysokiej mocy częstą wadą jest "wędrowanie" korpusu blendera po blacie podczas pracy. Inżynierowie G21 wyważyli całą konstrukcję blendera w sposób perfekcyjny oraz zastosowali antypoślizgowe nogi w konstrukcji blendera. Powoduje, że praca blendera jest stabilna, a blender stoi nieruchomo na blacie bez względu na to czy robisz małe smoothie tylko dla jednej osoby, czy też masz pełny kielich ciężkich produktów. Niewiele jest modeli blenderów, które są tak stabilne jak G21 SMART Smoothie Vitality.
Dodatkowo blender G21 Perfect Smoothie Vitality został wyposażony w przestrzeń pozwalającą zwinąć przewód zasilania, wówczas kiedy blender jest używany blisko gniazda sieciowego, bądź też można go zwinąć i schować całkowicie. Długość przewodu zasilającego wynosi 1,45 m.

Druga generacja blenderów
Blendery G21 SMART Smoothie Vitality, to już druga generacja blednerów. Oznacza to, że wszystkie uwagi dotyczące blendera pierwszej generacji przekazane przez Klientów oraz serwisantów, zostały zebrane i pogrupowane. Następnie inżynierowie przeprojektowali w oparciu o zgłoszone uwagi blender pierwszej generacji i tak powstała nowa udoskonalona generacja druga.

Co jest przewagą blendera G21 SMART Smoothie Vitality nad produktami konkurencji?
Blenderów na rynku jest dużo, niektóre mocne i wysokiej jakości, inne słabe i nie radzące sobie nawet z miękkimi owocami czy warzywami. Rozpiętość cen jest również duża. Poniżej przedstawiamy proste porównanie, które pokazuje, dlaczego warto mieć w swojej kuchni G21 Perfect Smoothie Vitality.
Małej mocy i tanie
Blendery małej mocy, niska wytrzymałość części, często produkowane w Chinach
Perfect Smoothie Vitality
Wysoka moc i jakość, najlepszy stosunek mocy i jakości do ceny
Marki najdroższe
Najdroższe urządzenia na rynku, gdzie płacisz bardzo dużo za markę i firmowy znaczek
Moc200 - 900 W1680 W1200 - 1800 W
Max. obrotyokoło 15 000 obrotów na minutę32 000 obrotów na minutęokoło 30 000 obrotów na minutę
Zastosowanieograniczone ze względu na małą mocbardzo szerokiebardzo szerokie
Pojemnik / kielichmniej niż 2 litry2,5 litra2 - 2,5 litra
Jakość materiałówumiarkowananajwyższanajwyższa
Ceyfrowy panelNieTAK !Tylko w najdroższych
Cena300 - 900 PLN1149 PLN1 800 - 4 500 PLN
G21 SMART Smoothie Vitality to model o bardzo dużej mocy, najwyższych obrotach, dużym kielichu, z cyfrowym panelem sterującym i to wszystko za bardzo konkurencyjną cenę. Moc oraz znakomita proporcja jakości do ceny do jedne z kluczowych cech blenderów marki G21.

Parametry techniczne i porównanie z innymi Benderami G21G21 SMART SMOOTHIE VITALITY

G21 PERFECTION

G21 EXCELLENT
Moc1 680 W1 700 W1 700 W
KielichBPA Free - 2,5 litraBPA Free - 2,5 litraBPA Free - 2,5 litra
Możliwość dokupienia dodatkowego zbiornikaTAK (mały - 0,9 litra)TAK (mały - 0,9 litra)TAK (mały - 0,9 litra)
Sterowanie urządzeniemcyfroweręcznecyfrowe
Automatyczne programyTak (zupy, sosy, warzywa, smoothie, mleko orzechowe, orzechy)NieTAK (smoothie, mleko orzechowe, orzechy, zupy, kruszenie lodu, 6 programów użytkownika)
Prędkość obrotów na minutę (RPM)8 000 - 32 0008 000 - 32 0008 000 - 32 000
Noże6 noży w systmie 3D6 noży w systmie 3D; uszczelnione łożyska6 noży w systmie 3D; uszczelnione łożyska
Praca impulsowa / tryb impulsowy / mega szybkiTAK!TAK!TAK!
Auto wyłącznik przy przegrzaniu (ochronny)TAK!TAK!TAK!
Wymiary24 x 27,5 x 57 cm23 x 23 x 55 cm23 x 23 x 55 cm
Waga5 kg6 kg6 kg
Dostępne koloryCzarny grafit, BiałyCzarny grafit, Biały, Cappuccino, Czerwień, BrązCzarny grafit, Biały, Cappuccino, Czerwień, Brąz
Zawartość zestawublender, kielich, pokrywka, ergonomiczny tłoczekblender, kielich, pokrywka, pokrywka robocza, ergonomiczny tłoczek, klucz do noży, szpatułablender, kielich, pokrywka, pokrywka robocza, ergonomiczny tłoczek, klucz do noży, szpatuła
Inne-ulepszony system tłumienia hałasu, ulepszone łożyskaulepszony system tłumienia hałasu, ulepszone łożyska
Zastosowaniedo Twojego domu oraz do restauracjido Twojego domu oraz do restauracjido Twojego domu oraz do restauracji
Cena1149 PLN999 PLN1149 PLN

Blender G21 Perfect Smoothie Vitality

blender kielichowy G21

blender kielichowy G21

Blender G21 SMART Smoothie Vitality może zastąpić nawet do 10 innych urządzeń w Twojej kuchni!
Blender G21 SMART Smoothie Vitality to multifunkcyjne urządzenie, które dzięki swojej budowie i mocy może zastąpić w Twojej kuchni, aż do 10 innych sprzętów kuchennych tj. mikser, rozdrabniacz do orzechów, koktajler, szatkownica, wyciskarka do puree, kruszarka do lodu, młynek do kawy, urządzenie do przygotowywania lodów, tarka do ziemniaków, no i sam blender. Czasami dodatkowo dzięki dużemu kielichowi, zastąpi misę czy inne naczynie do przygotowywania posiłków. Wartość samych tych sprzętów może wynosić ponad 3000 PLN.

Poniżej prezentujemy tylko małą część z możliwości blendera G21 Perfect Smoothie Vitality.
 • Doskonale zblendowane, aksamitne, jednolite smoothie z ananasa, granata i papaji... a także różne inne smoothie z Twoich ulubionych owoców i warzyw (także sezonowych)
 • Ciepła amerykańska zupa kukurydziana z dodatkiem cynamonu i papryczki chilli (po około 6-8 minutach blendowania zupa zyskuje temperaturę około 40 stopni Celsjusza i jest gotowa do spożycia; utrzymywanie tej temperatury powoduje że wszystkie witaminy, minerały, składniki odżywcze zachowują swoje pierwotne właściwości zdrowotne i smakowe)... a także przygotujesz wszelkie inne zupy z Twoich ulubionych warzyw
 • Doskonałe, świeże mleko kokosowo-migdałowe... lub każde inne z Twoich ulubionych orzechów lub nasion
 • Aromatyczne pesto czy pastę z suszonych pomidorów i żurawiny... lub wszelkie inne dipy, sosy, z tych składników, które najbardziej lubisz
 • Zimne lody czekoladowe i ananasowe sorbety lodowe... lub inne smaki, na które masz ochotę.
 • Odświeżającą maseczkę ogórkową na zmęczoną cerę... lubisz czekoladę... może być czekoladowa
 • Krem czekoladowy do smarowania pieczywa z awokado i kakao ....zdrowa "nutella"
 • Świeżo mielona kawa.....

Czyszczenie blendera
Rekomendowanym sposobem mycia dzbana/kielicha jest jego opróżnienie, a następnie wypełnienie niewielką ilością ciepłej wody z detergentem (płynem do mycia naczyń) i włączenie na 3-5 sekund.

Co wchodzi w skład zestawu?
W eleganckim pudełku G21 SMART Smoothie Vitality znajdziesz:


 • Mocny blender G21 SMART Smoothie Vitality
 • Duży, 2,5 litrowy kielich (BPA Free)
 • Wieczko z dodatkowym otworem i zatyczką
 • Ergonomiczny tłoczek
 • Instrukcję obsługi

Dlaczego warto kupić SMART Smoothie Vitality marki G21
G21 to wiodąca i innowacyjna marka produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, również tzw. RAW FOOD (surowe diety). Od samego początku istnienia marka G21 zajmuje się produkcją urządzeń pozwalających zdrowo się odżywiać. W swojej ofercie oprócz blenderów ma także profesjonalne wyciskarki wolnoobrotowe, oraz szeroką gamę suszarek do owoców i warzyw. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach europejskich, którzy używają produktów w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, wydajność, ergonomia potwierdzona zarówno przez domowników jak i profesjonalnych kucharzy i restauratorów używających blenderów, wyciskarek i suszarek w swoich kuchniach. Do produkcji blenderów używane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. Blender wysokiej mocy G21 SMART Smoothie Vitality to lider wśród urządzeń przeznaczonych do rozdrabniania warzyw, twardych owoców, orzechów, nasion do postaci jednolitej. Blendery marki G21 z powodzeniem i coraz częściej wygrywają z markami bardzo drogimi, a oferującymi analogiczną jakość i funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na markę G21 ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny. G21 stawia również na elegancję i design. SMART Smoothie Vitality znakomicie wpiszą się w kolorystykę i styl każdej kuchni, jadalni czy drink baru. Oprócz funkcjonalności będzie stanowił ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości. Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny. W tej kategorii marka G21 jest bezkonkurencyjna.

Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najlepszą proporcją jakości do ceny. W tej kategorii jesteśmy bezkonkurencyjni.

Product successfully added to the product comparison!